در این صفحه تاریخچه‌ی رشد و توسعه‌ی شرکت روتک از زمان شروع به کار و همچنین تحول گسترده در دستگاه‌های موجود در شرکت نوشته شده است.

شروع کار شرکت هنر طلایی

مهرماه سال 1395

یک استارت علمی !

مجموعه هنر طلایی با یک اجماع دانشجویی 6 نفره کار خود را شروع و به کمک اساتید مجرب در حوزه برنامه نویسی صنعتی پروژه های بسیاری را آغاز نموده و شاید بتوان شروع این تیم قوی را این نقطه دانست.

ورود دستگاه های لیزر

با ورود دستگاه های لیزر در دنیا و آشنایی بازار ایران با این محصول پروژه های اجرایی لیزر بسیاری به مجموعه پیشنهاد شد که میتوان به شروع نرم افزار گرانِس در ای نتاریخ اشاره نمود.

مهرماه سال 1396

اسفندماه 1396

تعمیر دستگاه های لیزری

پس از وارد شدن دستگاه های لیزر و توزیع در بازار مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد شد که در صدد حل آن بر آمدیم. با دریافت گواهی های لازمه و آموزش ها توانستیم تعمیر دستگاه ها را انجام داده و خدمات مختلف را ارائه نماییم.

اردیبهشت 1397

ارائه اولین نرم افزار ثبت سفارش طراحی

با همه گیر شدن دستگاه های لیزر در حوزه طلا و جواهرات نیاز به طراحی این محصولات حس شد لذا مجموعه هنر طلایی تصمیم به طراحی نرم افزار طراحی و تیم طراحی دوبعدی گرفت تا مشتریان بتوانند با توجه به نیاز طراحی های خود را ثبت و از خدمات استفاده نمایند.

مهر ماه 1398

ساخت اولین فوکوس خودکار

شاید بتوانیم اولین تاریخ ساخت فوکوس خودکار دستگاه های لیزر که توسط تیم دانشجویی هنر طلایی در دنیا ارائه شد را در این روز نام ببریم. با ساخت این قطعه در تاریخ ذکر شده فوکوس دستگاه به وسیله سنسور های IR شرکت پاناسونیک اجرا شد که با استقبال زیادی روبرو شد.

فروردین 1399

ارائه نرم افزار اندروید و ربات تلگرام سیستم طراحی

با رضایتمندی کاربران از طراحی ها مجموعه هنر طلایی بر آن شد تا خدمات طراحی را بصورت نرم افزار اندروید و تلگرام به مشتریان خود ارائه نماید. این خدمات که بصورت آنلاین در زمان قطعی اینترنت توانست کمک بسیاری برای مشتریان باشد مجموعه هنر طلایی را به مجموعه ای موفق در این زمینه تبدیل کرد.

اردیبهشت 1400

لیزر در حوزه کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک های لعابدار قابلیت اجرا توسط لیزر را دارا هستند. این نوع از کاشی که به وسیله دستگاه های آبکرای PVD رنگ شده اند میتوانند با دستکاه های لیزر حکاکی شوند و نمایی زیبا را به اجرا در آورند. مجموعه هنر طلاسس با امکانات مختلف در این حوزه توانست اولین ریل متحرک برای اجرای طرح های عریض را ارائه کند.

شروع فعالیت در حوزه واردات لیزر

دی ماه 1400

دستگاه لیزر با استاندارد های CE اروپا

در این تاریخ مجموعه هنر طلایی توانست با همکاری شرکت OREE لیزر چین و با توجه به استاندار های اروپا دستگاه های لیزر را وارد کرده و به مصرف عموم برساند. از مزایای استفاده از این دستگاه ها میتوان به نداشتن برق بدنه ، نبود ارار در بخش نرم افزار و داشتن نمایندگی انحصاری نرم افزار های EZCAD اشاره نمود.

بهمن ماه 1400

حضور در نمایشگاه بین المللی طلا

با حضور در نمایشگاه بین المللی طلا و ارائه خدمات مجموعه طلا سازان و کارخانجات مختلف دید بهتری نسبت به تجهیزات لیزر پیدا کردند. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه به مشتریان کمک نمود تا بتوانند با کیفیت بیشتر خدمات خود را به کاربر نهایی ارائه کنند.

تیرماه 1401

ارائه نسخه دوم نرم افزار گرانِس

با مشاهده علاقه بسیار مشتریان نسبت به نرم افزار گرانِس نسخه 1 مجموعه ما بر آن شد تا نسخه دوم را با حل مشکلات فنی و آپشن های جدید ارائه نماید. این نسخه که توانایی محاسبه قیمت نهایی را داشت با هزینه ای معقول برای مشتریان ارائه شد.

شروع فعالیت رسمی

اسفند ماه 1401

ثبت رسمی شرکت پرتوی هنر طلایی

با توجه به خدمات بین المللی مجموعه هنر طلایی و خدمات مختلف به نهاد های دولتی نیاز این گروه دانشجویی برای ثبت رسمی حس شد. این ثبت در این تاریخ و با عنوان پرتوی هنر طلایی انجام شد اما کماکان با نام هنر طلایی در بازار های ایران و جهان شناخته شده است.

اردیبهشت ماه 1402

مجهز شدن مجموعه به دستگاه های تشخیص و جوش فیبر

شرکت هنر طلایی با بهره گیری از متد روز دنیا در حوزه فیبر های نوری و مجهز نمودن شرکت به دستگاه های تشخیص و جوش فیبر در این تاریخ توانست فعالیت خود را در بین شرکت های موجود به رتبه بالاتری رسانده و گسترش دهد.