تجهیزات جانبی

روتاری دستگاه لیزر

rotaryy

در طی سال های اخیر و کاربری دستگاه های لیزری در صنعت جواهرات و خدمات صنعتی نیاز کاربران و مشتریان به حکاکی روی اجسام گرد و دورانی بیش از پیش حس شد . این نیاز با تلید دستگاهی به نام روتاری برطرف و در طی زمان به توجه به نیاز کاربران استفاده های گوناگون گرفت .

شرکت های بسیاری در دنیا نسبت به ارائه دستگاه های روتاری اقدام کردند که انواع آنها و مدل های مختلف را برای شما شرح خواهیم داد:

 

s l500

مدل ایستاده فلزی :

دستگاه روتاری ایستاده از مدل های فلزی دارای یک پایه از جنس آلومینیوم و موتور استپر 1.8 درجه با قابلیت اجرای کار در 120 درجه دورانی در دو محور  و با قابلیت استفاده در اجسام سنگین میباشد .

دستگاه پیش رو در دو مدل ایرانی و چینی قابل ارائه بوده که اختلاف قیمت قابل توجهی در تولید داخل آن را شاهد هستیم . استفاده از قسمت مندرج در کنار این قطعه توانسته کار تنظیم را برای حکاکی های داخل حلقه یا النگو برای اصناف طلا و جواهرات راحت تر کند.

715rQk TiDL. AC SL1500

دستگاه پیش رو در دو مدل درایور قابل ارئه است که یکی درتیور 4 آمپر 12 ولت و دیگری 5 آمپر 24 ولت است و عمدتا برای کار های سنگین از مورد دوم استفاده میشود.

مجموعه هنر طلایی با ارائه بهترین ها در راستای بهترین خدمات دستگاه های لیزری در ایران با خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات به شما همکاران گرامی است.

71A88KjbjgL. AC SX466

مدل مینی پایه فلزی :

در این مدل بعلت کم حجم و کوچک بودن دستگاه میتوان در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . این مدل که از سه نظام دستی ( اتوماتیک) برای نگه داشتن اجسام استفاده مینماید قابلیت چرخش تا 120 درجه را داشته و یکی از محبوب ترین روتاری ها در حوزه لیزری است .

71YYJS5P31L. AC SL1500

این دستگاه با بهرهگیری از تکنولوژی روز و آرگونومی اصولی توانایی اجرا انواع کار ها در تمام زمینه ها علی الخصوص حوزه طلا و جواهرات را دارا میباشد.

دستگاه پیش رو  در دو مدل چینی و تولید ایران ( توسط مجموعه هنر طلایی ) موجود میباشد که اختلاف قیمت بعلت حذف شدن هزینه های گمرکی در مدل ایرانی کاملا محسوس میباشد.

مدل مرغک دار پایه پلاستیکی:

در این مدل پایه از جنس پلکسی طراحی شده و در قسمت مقابل یک مرغک مناسب قطعات دورانی مثل لیوان ، لوله ها ، شفت های فلزی و ... قرار داده شده است . با اضافه شدن دکمه سبز رنگ جهت اجرای کار اپراتور دیگر نیاز به فشردن دکمه F2 یا پدال را نداشته و براحی با تنظیم کار یمتواند از روی روتایر اقدام به اجرا نماید.

IMG 800cgfgdf9 2 scaled

داشتن تراز روی روتاری قابلیت اجرای دقیقتر حکاکی را به شما خواهد داد . بدین صورت که در عمده روتاری های موجود در بازار پس از حکاکی متوجه فوکوس نبودن سطح های مختلف کار خواهید شد و این مسئله باعث خراب شدن نمونه کار شما خواهد بود . در این مدل نیاز به تست ابتدایی نبوده و براحی با تنظیم تراز میتوانید شروع به کار کنید .

تراز با تنظیم پایه ها که بصورت چرخشی طراحی شده اند امکان پذیر است.

 

دستگاه های مشاهده شده توانایی اجرای کلیه طرح های شما را دارا میباشند . به این صورت که تنها نیاز است با فشردن یک دکمه نسبت به اجرای کار اقدام کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 91300666-021 تماس حاصل فرمایید تا همکاران مجموعه هنر طلایی شما را در خرید این محصول یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *