آموزش

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر
5/5 - (1 امتیاز)

دستگاه فایبر لیزر به عنوان یک دستگاه بسیار دقیق و پیشرفته،در صنایع جواهرسازی و طلاسازی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این دستگاه، می‌توان به راحتی مدل‌های پیچیده و دقیقی را برای ساخت جواهرات و طلاها ایجاد کرد.

 

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

برای طراحی این مدل‌ها، نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که به طراحان جواهر و طلاسازان کمک می‌کنند تا طرح‌های خود را به صورت سه بعدی ایجاد کنند و آنها را به صورت دقیق و با کیفیت برای ساخت مدل‌های فایبر لیزر تنظیم کنند.

از ویژگی های این نرم افزار ها می توان به قابلیت های طراحی سه بعدی، قابلیت شبیه سازی مواد و رنگ ها، قابلیت استفاده از الگوریتم های پیشرفته برای طراحی اشیا، قابلیت ارایه وضوح بالا و دقت بالا در ساخت مدل های فایبر لیزر و ... اشاره کرد.

برای طراحی طلا و جواهرات مخصوص دستگاه‌های فایبر لیزر، می‌توانید از نرم افزارهای مختلفی استفاده کنید. در زیر چند نمونه از این نرم افزارها را برای شما معرفی می‌کنم:

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

MatrixGold:

یک نرم افزار طراحی جواهرات پیشرفته است که به شما اجازه می‌دهد طرح های ۳ بعدی خود را ایجاد کنید و از آنها برای ساخت مدل های فایبر لیزر استفاده کنید.

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

RhinoGold:

یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند طراحی جواهرات است که برای دستگاه‌های فایبر لیزر ایده آل است. این نرم افزار قابلیت طراحی سه بعدی را دارد و جهت طراحی مدل‌هایی که به راحتی بر روی دستگاه فایبر لیزر قابل تولید هستند، به کار می‌رود.

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

JewelCAD:

یک نرم افزار طراحی جواهرات حرفه‌ای است که به شما امکان می‌دهد طرح‌های خود را به صورت سه بعدی ایجاد کنید و آنها را برای ساخت مدل‌های فایبر لیزر استفاده کنید.

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

Design:

یک نرم افزار طراحی جواهرات و ساعت‌های لوکس است که برای دستگاه‌های فایبر لیزر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار به شما اجازه می‌دهد طرح‌های خود را به صورت سه بعدی ایجاد کنید و آنها را برای ساخت مدل‌های فایبر لیزر استفاده کنید.

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر
معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

CorelDRAW:

نرم افزار CorelDRAW یکی از نرم افزارهایی است که در صنعت طراحی، به خصوص در طراحی و برش با دستگاه‌های لیزر، بسیار محبوب است. این نرم افزار قابلیت طراحی و ویرایش وکتورها و تصاویر با کیفیت بالا را داراست و به راحتی با دستگاه‌های لیزر فایبر سازگار است.

دستگاه‌های لیزر فایبر قابلیت برش و حکاکی روی سطوح مختلف را داراست و با استفاده از نرم افزارهایی مانند CorelDRAW، می‌توان طرح‌های مختلفی را بر روی مواد مختلف اعم از چوب، پلاستیک، فلزات و غیره برش و حکاکی کرد. برای استفاده از CorelDRAW با دستگاه لیزر فایبر، شما باید ابتدا فایل طرح خود را در نرم افزار طراحی کنید و سپس آن را به فرمت مناسب برای دستگاه لیزر فایبر تبدیل کنید.

معرفی نرم افزار طراحی طلا و جواهر

این نرم افزارها تنها چند نمونه از نرم افزارهای موجود برای طراحی طلا و جواهرات مخصوص دستگاه های فایبر لیزر هستند و شما می‌توانید با جستجوی بیشتر در این زمینه، نرم افزار مناسبی برای خود پیدا کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 91300666-021 تماس حاصل فرمایید تا همکاران مجموعه هنر طلایی شما را در خرید این محصول یاری کنند.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *