آموزش

تفاوت سورس های ریکاس

سری سورس های ریکاس

سورس های مختلف

 حتما بر این موضوع که سورس از جمله بخش های حیاتی و اصلی دستگاه لیزر میباشد آگاهی دارید، حال ممکن است برایتان جالب باشد که تفاوت سری های یکی از معروف ترین سورس ها یعنی سورس ریکاس را بدانید.
سری سورس های مختلف ریکاس عبارتند از : QB  و QE و Q و QS

کیفیت:

اگر بخواهیم از در کیفیت صحبت کنیم میتوان گفت بهترین سری از این سورس به ترتیب سری QB ، سپس Q ، بعد از آن QE و در اخر سری QS میباشند.

تفاوت این سری سورس ها در توان آن هاست. برای مثال سری QB شامل سورس هایی با توان 20 وات، 30 وات و 50 وات بوده و سری QS فقط شامل سورس هایی با توان 20 وات و 30 وات میباشد. سری Q شامل مدل های 30 وات و 100 وات بوده و در آخر سری QE فقط سورس هایی با توان 20 وات را ارائه میدهند.

پس با این تفاسیر اگر فردی سورس ریکاس سری QB 100 وات ارائه میداد، آن سورس تقلبی میباشد.

ezgif 1 bcc611df65
ezgif 1 c07600e7b0

چگونگی تشخیص :

سورس های QS میزان خرابی بیشتری دارند و آنها را میتوان از طریق رنگشان تشخیص داد. رنگ بدنه سورس های QS سرمه ای بوده و بقیه سری های ریکاس به رنگ خاکستری میباشند. بعلاوه شما میتوانید از طریق مدل و سریال نامبر آنها، سری سورس های ریکاس را تشخیص دهید.

برای مثال دو مدل RFL-P30QB و RFL-P20QE را در نظر بگیرید، قسمت RFL پیشوند ریکاس و P نشانگر سورس پالسی ( مخصوص حکاکی ) و عدد ۳۰ و ۲۰ نشانگر توان سورس به وات و پسوند QB و Q بیان کننده سری سورس می باشند.

و در آخر اگر مایل به خرید دستگاه لیزر همراه سورس ریکاس با توان 50 وات هستید پیشنهاد ما به شما سری QB میباشد که دارای خرابی بسیار کمتری میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *