حکاکی طرح ماهی به کمک دستگاه لیزر:

حکاکی طرح ماهی روی مواد مختلف با استفاده از لیزر فایبر می تواند عالی به نظر برسد! هنگام اجرای این کار ، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. انتخاب ماده : فقط موادی که قادر به تحمل لیزر هستند مناسب هستند. موادی مانند چوب ، فلزات ، سنگ و کریستال معمولا مقاوم در برابر لیزر هستند ، در حالی که پلاستیک و کاغذ ممکن است آسیب ببینند.

2. طراحی طرح ماهی : طرح ماهی کلاسیک با بدنه استوانه ای شکل ، دم بلند و باله مخروطی مناسب است. شکل طرح را با استفاده از نرم افزار طراحی یا به صورت دستی رسم کنید.

3. تنظیم پارامترهای لیزر : توان لیزر باید کمتر از آستانه تحمل ماده باشد تا از آسیب به آن جلوگیری شود. سرعت حرکت لیزر نباید بیش از 30 میلی متر بر ثانیه باشد.

4. ثبت طرح و اجرای حکاکی : طرح ماهی را روی سطح ماده ثبت کنید و سپس حکاکی لیزری را شروع کنید. پس از اتمام حکاکی ، منطقه را با آب خنک کنید.

5. تمیز کردن و صیقل دادن : منطقه حکاکی را با آب و مواد تمیز کننده مناسب تمیز کنید و سپس آن را با وسایل صیقل دهنده مناسب صیقل دهید.

این مراحل برای حکاکی سایر طرح های ماهی یا هر نقش دیگر با لیزر فایبر مشابه است. اگر سؤالاتی دارید ، با من ارتباط برقرار کنید.

در ویدیوی زیر نمونه کاربرد این دستگاه روفلز برنج را مشاهده می نمایید.

"توجه: این درب در فلزات مختلف متفاوت میباشد."

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 91300666-021 تماس حاصل فرمایید تا همکاران مجموعه هنر طلایی شما را در خرید این محصول یاری کنند.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟