تجهیزات جانبی

روتاری دستگاه لیزر

روتاری دستگاه لیزر

در طی سال های اخیر و کاربری دستگاه های لیزری در صنعت جواهرات و خدمات صنعتی نیاز کاربران و مشتریان به حکاکی روی اجسام گرد و دورانی بیش از پیش حس شد . این نیاز با تلید دستگاهی به نام روتاری برطرف و در طی زمان به توجه به نیاز کاربران استفاده های گوناگون گرفت .

شرکت های بسیاری در دنیا نسبت به ارائه دستگاه های روتاری اقدام کردند که انواع آنها و مدل های مختلف را برای شما شرح خواهیم داد:

مدل ایستاده فلزی :

دستگاه روتاری ایستاده از مدل های فلزی دارای یک پایه از جنس آلومینیوم و موتور استپر 1.8 درجه با قابلیت اجرای کار در 120 درجه دورانی در دو محور  و با قابلیت استفاده در اجسام سنگین میباشد .

دستگاه پیش رو در دو مدل ایرانی و چینی قابل ارائه بوده که اختلاف قیمت قابل توجهی در تولید داخل آن را شاهد هستیم . استفاده از قسمت مندرج در کنار این قطعه توانسته کار تنظیم را برای حکاکی های داخل حلقه یا النگو برای اصناف طلا و جواهرات راحت تر کند.

کاربرد روتاری در دستگاه لیزر

دستگاه پیش رو در دو مدل درایور قابل ارئه است که یکی درتیور 4 آمپر 12 ولت و دیگری 5 آمپر 24 ولت است و عمدتا برای کار های سنگین از مورد دوم استفاده میشود.

مجموعه هنر طلایی با ارائه بهترین ها در راستای بهترین خدمات دستگاه های لیزری در ایران با خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات به شما همکاران گرامی است.

کاربرد روتاری در دستگاه لیزر


جهت تهیه این روتاری میتوانید از لینک زیر اقدام به خرید نمایید.

مدل مینی پایه فلزی :

در این مدل بعلت کم حجم و کوچک بودن دستگاه میتوان در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . این مدل که از سه نظام دستی ( اتوماتیک) برای نگه داشتن اجسام استفاده مینماید قابلیت چرخش تا 120 درجه را داشته و یکی از محبوب ترین روتاری ها در حوزه لیزری است .

کاربرد روتاری در دستگاه لیزر

این دستگاه با بهرهگیری از تکنولوژی روز و آرگونومی اصولی توانایی اجرا انواع کار ها در تمام زمینه ها علی الخصوص حوزه طلا و جواهرات را دارا میباشد.

دستگاه پیش رو  در دو مدل چینی و تولید ایران ( توسط مجموعه هنر طلایی ) موجود میباشد که اختلاف قیمت بعلت حذف شدن هزینه های گمرکی در مدل ایرانی کاملا محسوس میباشد.

کاربرد روتاری در دستگاه لیزر

کاربرد روتاری در دستگاه لیزر


جهت تهیه این روتاری میتوانید از لینک زیر اقدام به خرید نمایید.

مدل مرغک دار پایه پلاستیکی:

در این مدل پایه از جنس پلکسی طراحی شده و در قسمت مقابل یک مرغک مناسب قطعات دورانی مثل لیوان ، لوله ها ، شفت های فلزی و ... قرار داده شده است . با اضافه شدن دکمه سبز رنگ جهت اجرای کار اپراتور دیگر نیاز به فشردن دکمه F2 یا پدال را نداشته و براحی با تنظیم کار یمتواند از روی روتایر اقدام به اجرا نماید.

کاربرد روتاری در دستگاه لیزر

داشتن تراز روی روتاری قابلیت اجرای دقیقتر حکاکی را به شما خواهد داد . بدین صورت که در عمده روتاری های موجود در بازار پس از حکاکی متوجه فوکوس نبودن سطح های مختلف کار خواهید شد و این مسئله باعث خراب شدن نمونه کار شما خواهد بود . در این مدل نیاز به تست ابتدایی نبوده و براحی با تنظیم تراز میتوانید شروع به کار کنید .

تراز با تنظیم پایه ها که بصورت چرخشی طراحی شده اند امکان پذیر است.

کاربرد روتاری در دستگاه لیزر


این محصول تولید ایران بوده و قابل خرید از طریق لینک زیر میباشد.

دستگاه های مشاهده شده توانایی اجرای کلیه طرح های شما را دارا میباشند . به این صورت که تنها نیاز است با فشردن یک دکمه نسبت به اجرای کار اقدام کنید.

 

 

لازم بذکر است جهت راه اندازی این قطعه نیازمند حضور کارشناس های مجموعه هنر طلایی بصورت حضوری هستید و میتوانید درخواست و سوالات خود را بصورت تلفنی از شماره ثابت شرکت 91300666-021 ثبت و محصولات مارا براحتی تهیه نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *