قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجموعه هنر طلایی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات هنر طلایی اقدام کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مجموعه هنر طلایی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مجموعه هنر طلایی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مجموعه هنر طلایی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مجموعه هنر طلایی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مجموعه هنر طلایی جزئی از اموال مجموعه هنر طلایی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصارمجموعه هنر طلایی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مجموعه هنر طلایی محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مجوعه هنر طلایی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مجموعه هنر طلایی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

مجموعه هنر طلایی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مجموعه هنر طلایی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

قوه قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه هنر طلایی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
مجموعه هنر طلایی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟